Сьогодення вимагає від кожного з нас витримки, розуміння ситуації та взаємопідтримки. Найбільше цього потребують самотні та люди похилого віку. У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ працює волонтерська група, діє «гаряча лінія», на яку можуть звернутися всі, хто потребує допомоги.
Під час карантину волонтерами було зроблено багато добрих справ – це підтримка та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо  необхідності дотримання карантинних заходів, пошиття захисник масок для ветеранів льотного коледжу, закупка та доставка необхідних ліків, товарів першої необхідності, продуктових  наборів, питної води людям похилого віку.
Напередодні Світлого Христового Воскресіння волонтери коледжу звернулися до мешканців міста, розмістивши інформаційні листи в районах, де знаходяться церкви, з проханням не ставитися легковажно до коронавірусної інфекції та залишатися вдома.

КЛК ХНУВС