Професорсько-викладацьким складом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 для студентів 3 курсу факультету було організовано та проведено виїзні заняття із дисциплін «Екологічне право», «Правове регулювання захисту економіки та довкілля», «Трудове право» та «Правова охорона праці» на спільному українсько-британському підприємстві.
Студенти та викладачі ознайомилися із екологічною політикою підприємства, яка спрямована на збереження довкілля, зниження негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, збереження та раціональне використання природних ресурсів.
Проведення виїзних занять на підприємствах та в установах України є науково-пізнавальним для викладачів та студентів і дозволяє безпосередньо формувати уявлення майбутніх юристів про сучасне виробництво та законодавчі вимоги щодо його діяльності.