Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулися Шевченківські читання «Жива душа поезії Шевченка» з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження видатного українського митця.
Відкрила захід викладач української мови і літератури Наталія Коверсун та зазначила, що поезія Тараса Шевченка є світовим культурним явищем, що надихає читачів з усієї планети, адже геніальні рядки адресовані всьому людству і знаходять відгук у серцях.
Голова циклової комісії української та іноземної мов Оксана Савченко наголосила на важливості проведення цього заходу.
Студенти та курсанти коледжу продекламували вірші Великого Кобзаря. Усі присутні вкотре відчули величність, відданість Батьківщині та незламну волю Тараса Григоровича Шевченка.

КЛК ХНУВС