Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3, кандидат психологічних наук Вікторія Доценко провела семінар у м. Валки Харківської області на тему «Профілактика та протидія домашньому насильству: психологічні аспекти для професіоналів» для працівників правоохоронних структур (територіальні підрозділи ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції, група швидкого реагування поліції, слідчі) та служб у справах дітей Харківської області.
Семінар проводився в рамках впровадження «Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки», а саме частини «Стратегічних напрямів забезпечення публічного порядку і безпеки на території Харківської області на 2018-2019 роки», яка здійснюється Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.