Студенти факультету № 6 разом зі старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатом філологічних наук Наталією Кобилко відвідали музей університету. Ознайомив з експонатами та провів цікаву екскурсію фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров. Студентам-іноземцям було презентовано історію становлення та розвитку поліцейського вишу, його символіку, основні пристосування, які використовуються під час виконання спецоперацій, форму одягу охоронців правопорядку різних періодів, предмети злочинів. Велике зацікавлення викликали експонати, подаровані музею представниками поліції низки країн, особливо Азербайджану й Туреччини. Студенти долучилися до з’ясування причин ДТП і розкриття вбивства, відображених на макетах, а також оглянули тематичні виставки. Під час екскурсії велося жваве обговорення, ставилися запитання. Для іноземних студентів відвідування університетського музею – це один із кроків до пізнання історії країни, у якій навчаються.