Науковці факультетів № 4 та № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Святослав Сліпченко, Юрій Жорнокуй, Володимир Кройтор, Лариса Красицька, Олексій Зайцев, Олександр Кухарєв, Оксана Бортнік, Ольга Аврамова, Олександр Шишка та Наталія Шишка взяли участь у ХVIII Міжнародній науково-практичній конференції «Цивільне право України: нові виклики і перспективи розвитку», присвяченій 98-й річниці з дня народження доктора юридичних наук В. П. Маслова.
У конференції взяли участь вчені провідних наукових установ, закладів вищої освіти, судових органів різних інстанцій, практичні працівники України, Англії та Франції.
Під час пленарного засідання слово було надано професору кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ Святославу Сліпченку, який виступив із доповіддю на тему «Донорський орган, як об’єкт цивільного права».