У Палаці культури Головного управління Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл курсантів випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4 Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування в територіальних підрозділах.

Розподіл провели: заступник начальника відділу комплектування Управління кадрового забезпечення підполковник поліції Андрій Матвієнко, начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області підполковник поліції Сергій Панов та старший інспектор з особливих доручень відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області майор поліції Ольга Старостенко. Звертаючись до курсантів, вони наголосили на сумлінному та відповідальному ставленні до виконання обов’язків працівника поліції та дотриманні дисципліни й законності.

У заході також взяли участь представники факультетів та відділення практичного навчання навчально-методичного відділу ХНУВС.