Для студентів 4 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у межах викладання дисципліни «Аудит» провела лекцію бухгалтер Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва Ольга Ткаченко на тему «Маніпуляція обліковими записами та фальсифікація бухгалтерських документів як основні форми шахрайства на підприємствах».У рамках теми заняття «Аудиторський ризик і оцінювання системи внутрішнього контролю» доповідач розкрила питання про викривлення у фінансовій звітності внаслідок шахрайства та ймовірність їх виявлення контролем. Зокрема, вона окреслила можливі способи здійснення шахрайства та корисливих зловживань з використанням облікових документів, а також основні шляхи їх виявлення та запобігання. Студенти з цікавістю прослухали інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачу за свій багаторічний стаж роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС