З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося покладання квітів на Меморіальному комплексі загиблим у Демократичній Республіці Афганістан. У заході разом із представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, воїнами АТО та ООС, жителями Харкова пам'ять загиблих воїнів-афганців вшанували ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, проректори, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ. Щороку, 15 лютого згадуємо усіх, хто пройшов горнило локальних воєн у різних куточках земної кулі, та вклоняємося тим, хто не повернувся додому. Пам'ять харків’ян, загиблих в Афганістані, присутні на заході вшанували хвилиною мовчання.