Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук у супроводі помічника Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні Ірини Лаврів та радника з питань розвитку бізнесу комерційного відділу Посольства Канади в Україні Юрія Мардака. Мета візиту – ознайомлення та спостереження за навчальним процесом кандидатів до патрульної служби м. Харкова. Посла зустріли представники ректорату університету на чолі з ректором Сергієм Гусаровим. Пан Роман Ващук відвідав заняття з різних дисциплін, які проводяться тренерами, зокрема з тактичної підготовки, оглянув навчально-тренувальні полігони університету – криміналістичний та навчальний райвідділ міліції, аудиторію-амфітеатр, літній спортивний майданчик, смугу перешкод, побував у музеї, поспілкувався зі слухачами курсів з підготовки поліцейських, а також виступив перед курсантами ІІ курсу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час візиту з керівництвом університету обговорювалися питання стосовно методів та специфіки навчання майбутніх поліцейських, особливостей несення служби патрульними підрозділами, охорони громадського порядку у великих містах.