Викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Марина Фоменко провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускного класу Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 21. Викладач надала детальну інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про переваги навчання в університеті, особливості проходження служби курсантів. Марина Фоменко роз’яснила можливості навчання за рахунок фізичних осіб на факультеті № 6 та надала інформацію щодо підготовчих курсів для абітурієнтів. Викладач розповіла учням, що в університеті діє військова кафедра, а для студентів з іншої місцевості надається гуртожиток. Викладач надала учням випускного класу та керівництву навчального закладу профорієнтаційні матеріали, роз’яснила умови вступу до ХНУВС у 2020 р., особливості оцінювання рівня фізичної підготовки, проходження медичного огляду військово-лікарською комісією. Учні випускного курсу зацікавилися інформацією та поставили багато запитань щодо особливостей проходження служби та можливостей працевлаштування випускників університету.