У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед курсантів і студентів ІІ курсу відділення економічних спеціальностей та загальноосвітньої підготовки. Як зазначила керівник наукового відділу кандидат економічних наук Марина Петченко, рідна мова – це генетичний код нації, який закріплений у традиціях, звичаях, культурі та історії українського народу. І саме молодь зобов’язана зберегти найцінніший скарб свого народу, плекати, оберігати й шанувати українську мову та вдосконалювати свої знання, уміння й навички з навчальної дисципліни «Українська мова». Вона побажала учасникам олімпіади результативної, плідної та успішної роботи .

Олімпіаду провела голова циклової комісії української та іноземної мов, викладач української мови та літератури Оксана Савченко. Роботи учасників олімпіади оцінювало високопрофесійне журі у складі якого були викладачі української мови та літератури Валентина Гардаш і Світлана Чередник. Вони відзначили високий рівень мовних знань і мовної культури курсантів і студентів та визначили переможців.

І місце посів курсант Олександр Кравчук (навчальна група ТЕдбср-18-2);

ІІ місце — курсант Олександр Овчаренко (навчальна група ТМдбср-18-2);

ІІІ місце — студентка Катерина Білик (навчальна група БОдбср-18-1).

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС