Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3, кандидат психологічних наук Вікторія Доценко провела семінар у м. Чугуїв Харківської області на тему «Профілактика та протидія домашньому насильству: психологічні аспекти для професіоналів» для працівників правоохоронних структур – територіальних підрозділів ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування поліції, слідчих та служб у справах дітей Харківської області.

Семінар проводився в рамках впровадження «Регіональної програми забезпечення публічної безпекиі порядку, протидії злочинності на території Харківської області на 2018–2019 роки», а саме частини «Стратегічних напрямів забезпечення публічного порядку та безпеки на території Харківської області на 2018–2019 роки», яка здійснюється Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.