Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ вже кілька років співпрацює зі Швейцарським благодійним об’єднанням «Help-Point Sumy» (президент Маріанне Піффаретті – колишній мер міста Волен). Результатом зустрічей з представниками гуманітарної місії – Маріаною Піффаретті та керівником швейцарської регіональної поліції Марко Файлом – стало отримання Сумським центром сучасного навчального обладнання, оргтехніки, меблів та інших засобів забезпечення життєдіяльності, необхідних для підготовки особового складу Національної поліції та МВС України. Парти, стелажі для зберігання речей, столи для їдальні, металеву шафу, а також багатофункціональні спортивні тренажери та велотренажер надав Сумському центру благодійний фонд «Хельвеція».

Керівництво центру, слухачі, курсанти та працівники передали швейцарським друзям листа зі словами вдячності.

Сумська філія ХНУВС