Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення дипломів науково-педагогічним працівникам вишу, яким присуджено науковий ступінь:

– Коломоєць Наталії Володимирівні – доктора юридичних наук зі спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

– Собченко Людмилі Ігорівні – кандидата юридичних наук зі спеціальності кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

Шульзі Володимиру Петровичу – доктора історичних наук зі спеціальності історія науки й техніки.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість Подяку Міністерства внутрішніх справ оголошено:

– Лаврик Юлії Володимирівні – провідному фахівцю відділу документування службової діяльності, майору поліції.

Подякою Вченої ради за активну участь у науково-дослідній роботі, сумлінне ставлення до виконання професійних  обов’язків, ініціативу й наполегливість у підготовці кваліфікованих спеціалістів відзначено:

– Кобилко Наталію Андріївну – старшого викладача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6.

Сертифікат переможця конкурсу на здобуття стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» у 2019/2020 навчальному році було вручено:

– Барбашову Олексію Георгійовичу – курсанту 4 курсу факультету № 4, голові курсантсько-студентського Парламенту.

Ректор університету Дмитро Швець побажав усім натхнення та наполегливості для подальших здобутків в навчанні та службі.