Курсанти 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ під час канікулярної відпустки провели профорієнтаційні заходи в різних містах України, а після закінчення прибули до територіальних підрозділів Національної поліції для проходження навчальної практики на посаді слідчого.

Аліса Сіліна, Сергій Тригуб, Дарина Матвієнко відвідали загальноосвітні школи у м. Слов’янськ Донецької області, с. Кам’янка Новопсковського району та смт. Новопсковськ  Луганської області. Під час профорієнтаційних заходів учні 11-х класів отримали інформацію про університет. Курсанти розповіли про переваги навчання у поліцейському виші, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про порядок вступу та подальше навчання за обраними спеціальностями тощо.