Проблема якості медичних послуг залишається актуальною через невідповідність української системи охорони здоров’я європейським стандартам. Тому одне із засідань студентського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було присвячено темі «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Зі вступним словом до студентів-гуртківців звернулася керівник гуртка Світлана Петровська. Із доповіддю на тему «Проблеми та перспективи розвитку медичного страхування в Україні» виступив студент 3 курсу Андрій Амелін. Було висвітлено практичні аспекти й проблемні моменти медичного страхування в Україні та досвід іноземних держав.