Підбито підсумки гендерного квесту серед команд закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки».

I місце посіла команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ; II місце між собою поділили команди Харківського національного університету внутрішніх справ та Національної академії Національної гвардії України; на III місці також дві команди – Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Національної академії внутрішніх справ.

Ректор університету Дмитро Швець та представники журі на чолі з Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики Катериною Левченко привітали переможців та призерів інтелектуальних змагань. Вони вручили дипломи й побажали усім учасникам квесту нових творчих успіхів, вагомих досягнень та перемог.