17 грудня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ проходитиме круглий стіл «Перспективи та практичні кроки співпраці юридичних клінік і системи безоплатної правової допомоги». Захід організовано Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях. У заході візьмуть участь представники юридичних клінік Харкова. Під час круглого столу планується доповідь директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавки про організацію роботи системи безоплатної правової допомоги та про можливі форми співпраці центрів БПД з юридичними клініками. До участі у круглому столі запрошуються викладачі, студенти та курсанти, які бажають дізнатися про перспективи співпраці з системою БПД та долучитися до роботи юридичної клініки ХНУВС.

Захід відбудеться в амфітеатрі (навчальний корпус № 5).

Початок о 10.00