Студентка 4 курсу (навчальна група Ф6-ПСдср-16-2) Вікторія Глазенко провела з учнями 10–11 класів Комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3» Мереф’янської міської ради Харківської області професійну діагностику з метою професійної орієнтації школярів. Психодіагностика займає важливе місце в загальній системі профорієнтації учнів, адже її головне завдання – визначити готовність учня до вибору професії. Вікторія запросила старшокласників на День відкритих дверей до Харківського національного університету внутрішніх справ, який відбудеться 19 грудня 2019 року. Студентку до заходу підготувала доцент кафедри соціології та психології кандидат психологічних наук Яна Пономаренко.