Курсанти наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у засіданні Ради молодих вчених Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса та виступили у відкритій дискусії «Домашнє насильство в Україні: кримінально-правові та кримінологічні проблеми».

Захід відкрила директор Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Владислава Батиргарєєва, яка вказала на актуальність проблематики, та окреслила коло основних питань, пов’язаних із протидією домашньому насильству.

Курсанти ХНУВС виступили із доповідями під час заходу. Анастасія Дорош підготувала доповідь на тему «Поняття та сутність обмежувальних заходів в кримінальному праві України» (науковий керівник – доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Дар’я Казначеєва). Яна Міркевич підготувала доповідь «Від жертви домашнього насильства до неповнолітнього злочинця» (науковий керівник – викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 кандидат юридичних наук Тетяна Шевчук).

У засіданні Ради молодих вчених також взяли участь курсанти, студенти, аспіранти та молоді вчені Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.