Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вікторія  Давиденко провела профорієнтаційний захід з учнями 10-х та 11-х класів Харківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 29 Харківської міської ради.

Представник університету розповіла про умови вступу і навчання у ХНУВС, про специфіку підготовки курсантів, студентів та слухачів за різними спеціальностями та формами навчання, ознайомила з рівнями вищої освіти, формами навчання та спеціалізації, розповіла про роботу військової кафедри та навчальних курсів підготовки до ЗНО.

Школярі також переглянули іміджевий відеоролик про Харківський національний університет внутрішніх справ. Учнів старших класів їх батьків та друзів викладач запросила на День відкритих дверей, що відбудеться в Харківському  національному університеті внутрішніх справ 19 грудня 2019 року.