У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить Фінал шкільної дебатної ліги. Позмагатися у красномовстві зібралися понад 60 школярів загальноосвітніх шкіл Харкова, а також представники Кременчуцького льотного коледжу.

Молодь привітав ректор університету Дмитро Швець, який підкреслив необхідність вміння дискутувати, відстоювати власну думку, аналізувати проблемні питання та знаходити шляхи їх вирішення. Дмитро Володимирович побажав успіхів всім учасникам, плідної роботи та перемоги найсильнішим.

Фінал проходитиме у три тури, за результатами яких буде визначено кращу команду та кращого гравця й нагороджено кубками. Також під час змагань передбачено проведення двох тематичних тренінгів, а також екскурсія-знайомство з університетом. Школярі відвідають музей вишу, побувають на навчально-тренувальних полігонах, відвідають спеціалізовані аудиторії тощо. Усіх школярів запросили також на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 19 грудня.