Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 підполковник поліції Сергій Резанов у рамках Всеукраїнського тижня права провів профорієнтаційний захід в 11-х класах Харківської гімназії № 178 «Освіта».

Випускникам гімназії для підвищення рівня правової культури та обізнаності було прочитано лекцію на тему «Правосвідомість громадян у сучасних умовах». Школярам також розповіли про умови та особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ  за різними спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека» як за кошти фізичних, так і юридичних осіб.

Також випускників гімназії та всіх бажаючих було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 19 грудня для знайомства з університетом.