На базі «Гендерного Відкритого Університету» студенти-психологи 3 та 4 курсів разом із доцентами кафедри соціології та психології факультету № 6 Наталією Гресою, Аллою Шиліною  та професором кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною продовжили навчання  за програмою «Гендерна культура і грамотність – твій крок у майбутнє».  Заняття були присвячені гендерному насильству як формі, що порушує права людини. Під час бінарних занять були розглянуті питання щодо соціальних та гендерних аспектів проблеми насильства в українській сім'ї,  насильства та залежної поведінки в родині як двох полюсів і проблем гендерної нерівності, дізналися про форум-театр як метод соціальної роботи.