У спортивному святі «Відкриті уроки футболу», яке відбулося на базі Липецької ЗОШ I-III ступенів ім. В.П. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області, взяла участь волонтер CSP-команди курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Щокало разом із старшим інспектором відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області Андрієм Стадніком. Фестиваль відбувся з нагоди Всесвітнього дня футболу за участі представників Харківського обласного відділення (філія) Комітету фізичного виховання Міністерства освіти і науки, волонтерів Дергачівського району та Мереф`янської ОТГ, за підтримки Голови Харківської обласної федерації футболу Віктора Коваленка.
Мета проекту – впровадження цінностей здорового способу життя молоді, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.
Віктор Коваленко подарував учасникам фестивалю футбольні м’ячі та побажав усім юним спортсменам як найповніше розкрити свої здібності, а тренерам вчасно побачити у дітях таланти та розвивати їх можливості. Учні Харківського району отримали велике задоволення від заходу.