Старший викладач кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ  Павло Червоний та слухачі магістратури факультету № 3 лейтенант поліції Юнона Чорна та лейтенант поліції Владислав Мадика провели профорієнтаційний захід в 11-х класах Харківської гімназії № 144.

Школярам розповіли про особливості вступу та навчання в університеті за державним замовленням за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека» як за кошти фізичних, так і юридичних осіб. Питання, які найчастіше ставили старшокласники, стосувалися звернень до рекрутингового центу, реєстрації та подачі online- заяви, а також предметів, необхідних для здачі ЗНО.