Студентка 4 курсу кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Вавренюк провела з учнями 5 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 121 Харківської міської ради практичне заняття з елементами тренінгових вправ за темою «Покращення рівня соціально-психологічної адаптації п`ятикласників до навчання в середній шкільній ланці». Науковий керівник – доцент кафедри соціології та психології кандидат психологічних наук Яна Пономаренко.

Метою проведеного заняття є створення умов для оптимізації особистісного розвитку та адаптації п'ятикласників, підвищення психологічної стійкості учнів. Тетяна Вавренюк провела психологічні вправи, які були направлені на розвиток навичок спілкування та взаємодії у класі, на згуртованість класу, на формування вміння долати труднощі, досягати успіху та знижують рівень тривожності.