Викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ професор кафедри цивільно-правових дисциплін Святослав Сліпченко, професор кафедри цивільного права та процесу Лариса Красицька та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Олександр Шишка відвідали Медико-правовий форум «Конституційні засади медичної реформи в Україні», який проходив у м. Харків.

Співорганізаторами форуму виступили: ОБСЄ, Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України, науковий журнал “Wiadomosci Lekarskie” (Польща), Українська національна група Міжнародної асоціації кримінального права, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого.

На форумі обговорювались актуальні питання протидії корупції у сфері охорони здоров’я, правові засади реформування фармацевтичної діяльності, захист конституційних прав людини у сфері охорони здоров’я у кримінальному праві та процесі, а також питання цивільно-правового захисту прав людини у сфері охорони здоров’я.