"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Микола Голуб та дільничний офіцер Київського ВП ГУ НП в Харківській області майор поліції Сергій Головін провели для студентів факультету № 6 (навчальні групи Ф-6-ПЗдср-18-1; Ф-6-ПЗдср-18-2) бінарне заняття з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» на тему «Органи внутрішніх справ. Діяльність структурних підрозділів Національної поліції». Бінарні заняття розвивають аналітичні можливості, мають великий виховний потенціал, допомагають перенести вже сформовані навички та вміння в нові сфери діяльності. Участь практичного працівника Національної поліції підвищує актуальність теми практичного заняття і робить його більш цікавим та інформативним.

Студентам розказали про те, що мобільні групи реагування на факти вчинення домашнього насильства були створені на базі Київського, Слобідського та Немишлянського відділів поліції та працюють в цілодобовому режимі. Основними завданнями поліцейських у цих групах є своєчасне реагування на факти домашнього насильства, приймання від постраждалих заяв та повідомлень, вживання заходів для припинення домашнього насильства, надання допомоги постраждалим особам.

Працівники мобільних груп також проводять роз’яснювальну роботу для постраждалих осіб про їх права, заходи і соціальні послуги, якими вони можуть скористатися щодо кривдників, виносять термінові заборонні приписи, складають у межах компетенції протоколи про адміністративні правопорушення.

Дільничний офіцер також зазначив, що важливим напрямом роботи мобільних груп є проведення профілактичних заходів з кривдником та контроль за дотриманням вимог заходів тимчасового обмеження прав зловмисника або покладання на нього певних обов’язків.

ВЗГ ХНУВС