Старшим викладачем кафедри іноземних мов факультету № 1 Галиною Сорокіною за участі інспектора сектору моніторингу Московського ВП ГУНП в Харківській області капітана поліції Евеліни Черепахіної було проведено бінарне заняття з курсантами групи 401 факультету № 2 з навчальної дисципліни «Іноземна мова» за темою «Гендерні аспекти в роботі поліції».

Під час розмови про організаційно-правове та психологічне забезпечення гендерної рівності в правоохоронних органах було порушено також  питання готовності українських жінок реалізувати себе у традиційно «чоловічих» професіях та як це відбувається в інших країнах, наприклад, у Німеччині. Підкреслено було значення вирішення проблеми гендерної рівності як одного із завдань ООН, що увійшло до стратегічного плану 2020 року.