"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір долі, свого місця в житті. Профорієнтація є одним із видів допомоги у самовизначенні –  усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей. Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Мариною Василенко була проведена профорієнтаційна зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл м. Охтирка та Охтирського району.

Учням була надана інформація щодо умов вступу на навчання до філії, правил подання документів, особливостей організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів. На запитання про особливості навчання на денній та заочній формах навчання, про дію військової кафедри, умови проживання у гуртожитку, матеріально-технічну базу, вартість навчання школярі отримали вичерпні відповіді.

Сумська філія ХНУВС