"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Дебатний клуб Харківського національного університету внутрішніх справ провів  навчальний тренінг з ефективної комунікації та парламентських дебатів в рамках проекту «Публічні дебати для лідерів громад». Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Захід проходив на базі англійського центру за сприяння завідувача кафедри іноземних мов Орлової Олени Олександрівни. Відкрила захід помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан. Вона підкреслила важливість проведення таких тренінгових занять в університеті та залучення до його лав молодих людей.

Спікерами заходу стали запрошені гості уповноважена представниця Міжнародної дебатної освітньої  асоціації IDEA Олена Зима та керівник освітніх проектів  в громадській організації «Нове бачення» Олександр Шаньгін. 

У рамках тренінгу його учасники поглибили та розширили свої знання щодо участі в дебатному турнірі; ознайомилися з форматами проведення дебатів; поглибили та розширили свої знання щодо побудови аргументації та технології спростування; ознайомилися з важливістю ролі запитань під час парламентських  дебатів, з порядком організації дебатного турніру; взяли участь у тренувальних дебатах за парламентським форматом на тему корупції.

Сертифікати про проходження тренінгу вручив ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, побажавши успіхів і нових здобутків.

ВЗГ ХНУВС