За сприянням керівництва факультету № 6 для студентів було проведено зустріч з директором Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Харківській та Луганській областях Анатолієм Бородавкою. Під час зустрічі були розглянуті різні аспекти системи безоплатної правової допомоги, а саме – що таке система безоплатної правової допомоги, як вона працює, що таке відновне правосуддя та як воно відбувається.

Майбутніх юристів цікавило все – від того, у чому полягає безоплатна правова допомога – до того, як вона працює за кордоном. Також було акцентовано увагу на відновному правосудді для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення. Це пілотний проект, який був реалізований у шести областях України, в тому числі й у Харківській. Досягнуто також домовленість щодо проходження студентами факультету практики на базі Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Харківській та Луганській областях.