Протягом тижня курсанти першого та другого курсів факультетів №№ 1–4 брали участь в гарячих дискусіях англійською мовою за кількома темами. У першому турі дебатів «Чи заборонити клонування? Чи має бути евтаназія легалізована?» змагалися вісім команд (24 курсанти). До другого туру «Гендерна рівність» вийшли чотири команди (12 курсантів). Дві команди (6 курсантів) були допущені до третього туру «Реформи системи вищої освіти».

До складу журі увійшли викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Володимир Чумак, старший науковий співробітник цього ж відділу Олександр Хань, начальник відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко та провідний фахівець цього відділу Станіслав Осятинський. Під час проведення третього туру до складу журі долучилися декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк та заступник декана з навчально-методичної роботи цього ж факультету Сергій Гіренко.

У підсумку І місце посіла команда курсантів групи 201 факультету № 2 – Руслан Чубенко, Юрій Рескаленко та Данило Гулак. ІІ місце присуджено команді курсантів груп 203 та 201 факультету № 2 – Кирилу Кудіну, Марії Кревській та Анастасії Дорош. Усі учасники дебатів нагороджені дипломами, призерів відзначено подяками. У номінації «Кращий спікер» перемогу отримав курсант групи 202 факультету № 4 Ілля Казмирчук.

Учасники заходу переконалися, що проведення дебатів не лише формує навички спілкування, підвищує рівень знання іноземної мови але й розвиває вміння працювати в команді, мислити та обґрунтовувати свої думки, аналізувати проблемні питання та знаходити шляхи їх вирішення.

Дебати було організовано та проведено педагогічним складом кафедри іноземних мов факультету № 1 – завідуючою Оленою Орловою та старшим викладачем Наталією Красновою.