Представники курсантсько-студентського самоврядування університету та Юридичної клініки провели круглий стіл «Протидія кіберзлочинності як напрям забезпечення міжнародної безпеки». У заході взяли участь т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Володимир Чумак, старший науковий співробітник цього ж відділу Олександр Хань та керівник-консультант Юридичної клініки університету доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович.

Під час засідання круглого столу було обговорено ряд важливих і актуальних на сьогоднішній день питань, а саме: роль працівників поліції у забезпеченні кібербезпеки в Україні, стан боротьби з торгівлею людьми в Україні, найбільш розповсюджені злочини у кіберпросторі, механізм забезпечення безпеки в інформаційному просторі – підготовка національних кадрів, що координують та здійснюють заходи боротьби з кіберзлочинністю, протидія кібербулінгу. Обговорили також перспективні напрями удосконалення чинного законодавства України у сфері протидії кіберзлочинності та використання для боротьби з цим явищем світового досвіду.