У курсантів факультету громадської безпеки відбулися тактичні навчання на місцевості з природними перешкодами та укриттям. Під час таких навчань вони вчаться об’єктивно оцінювати обстановку, концентрувати зусилля на виконанні поставлених завдань.

Цього разу їм необхідно було за вказаним маршрутом виявити та затримати злочинну групу. За словами керівника тактичних навчань, проректора університету по службі полковника міліції Анатолія Клочка, курсанти успішно виконали завдання. Вони виявили самостійність, продемонструвавши необхідні знання, уміння та навички, отримані під час проходження таких навчальних курсів, як «Тактико-спеціальна підготовка», «Особиста безпека працівника ОВС». Вивчення цих дисциплін формує у майбутніх правоохоронців здатність ініціативно діяти у типових та екстремальних ситуаціях, сприяє їх готовності до служби в практичних підрозділах ОВС.