Викладачем кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Альоною Бахаєвою спільно з інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадскістю УПП в Харківській області Євгенієм Ведмедерею були організовані та проведені лекції з учнями Харківського технічного ліцею № 173. Учні сьомих та восьмих класів дізналися про такий вид насильства, як булінг та відповідальність за його вчинення, а також розглянули тему «Правила дорожнього руху для велосипедистів».

Представник університету також розповіла школярам про факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх поліцейських у ХНУВС, а також про можливість подальшого працевлаштування.

Наприкінці зустрічі співробітники поліції відповіли на численні запитання дітей.