У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалися заняття з первинної професійної підготовки для поліцейських, уперше прийнятих на службу до Національної поліції. Підготовка відбувається за спеціалізацією «органи досудового розслідування» кваліфікація «слідчий». Після піврічного навчання випускникам буде присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією  «Поліцейський».

Також в інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочалися двотижневі курси підвищення кваліфікації для двох навчальних груп  – інспекторів патрульної поліції та інспекторів ізоляторів тимчасового тримання. Зі слухачами первинної професійної підготовки поліцейських та підвищення кваліфікації зустрівся ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та директор інституту післядипломної освіти Євгеній Жеребцов.