У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся фінал осіннього Чемпіонату  інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», присвячений 25-й річниці заснування Харківського національного університету внутрішніх справ.

Гра «Що? Де? Коли?» допомагає організувати змістовне дозвілля студентської молоді, сформувати навички роботи в команді, розвиває логічне мислення, упевненість у своїх знаннях та кмітливість, виховує інтерес до юриспруденції, почуття взаємодопомоги, культури спілкування, поваги до думки кожного, до суперника й прагнення до перемоги.

У  грі взяли участь команди  першого курсу, які стали переможцями півфіналу, а саме: «Громадяни світу» (група Сфдср-19-1 «Право»), «Трійка юристів» (група ПДдср-19-2 «Правоохоронна діяльність»), «Фініки» (група СФ-101 «Курсанти»).

Ведучою гри стала студентка 4 курсу Юлія Ланчак. Члени журі: доцент  кафедри юридичних дисциплін Марина Василенко, голова студентського парламенту Ярослав Рокіта та студентка 4 курсу Каріна Казьміна.

За результатами фінальної гри переможцем стала команда «Громадяни світу».

Сумська філія ХНУВС