Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Ніловою у рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» за темою «Планування в організації» для студентів третього курсу денної форми навчання було організовано проведення заняття за участю Марії Нілової, яка працює у компанії PwC–PricewaterhouseCoopers (Бельгія).

Вона поділилася практичним досвідом роботи в компанії PwC, яка входить у так звану велику четвірку аудиторських компаній світу. Гостя розповіла про особливості та значення функції планування для діяльності компанії та для забезпечення ефективності реалізації проектів. Також поінформувала присутніх щодо процедури формування команди проекту. Зокрема, як відбувається відбір та які вимоги висуваються до працівників, що претендують на участь у ньому.

Бесіда пройшла жваво у формі діалогу, а щирість, молодість і досвід практичної роботи доповідача сформували атмосферу невимушеності та фаховості.

Сумська філія ХНУВС