Професор кафедри юридичних дисциплін Наталія Горобець у рамках дисципліни «Цивільне право» та головні спеціалісти Служби у справах дітей Зоя Прилипко та Олександр Нікітін для студентів 2 курсу денної форми навчання Сумської філії ХНУВС провели бінарне заняття на базі Служби у справах дітей Сумської міської ради на тему «Опіка та піклування».

Студентів ознайомили з повноваженнями служби, що виконує функції органу опіки та піклування. Зокрема зупинилися на таких питаннях, як координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності; ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально – реабілітаційних центрів (дитячих містечок); забезпечення дотримання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї. Обговорення цих питань викликало жваву дискусію серед студентів.

Сумська філія ХНУВС