На засіданні Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників та курсантів університету за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу і наполегливість, зразкову службу та навчання.

Наказами МВС України:

• відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджений доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 майор поліції Вадим Селюков;
  • Подяку МВС України оголошено слухачу, який здобуває освітній ступінь «магістр» факультету № 1лейтенанту поліції Василю Авдєєву;
  • цінним подарунком МВС України – годинником нагороджено курсанта факультету № 2 Маргариту Михайлік, курсанта факультету № 1 Олену Носову, курсанта факультету № 4 Владислава Лактіонова, курсанта факультету № 3 Дарину Шутко.

Подяку Харківського міського голови оголошено: провідному фахівцю відділу кадрового забезпечення майору поліції Костянтину Захарову, провідному фахівцю відділу організації служби капітану поліції Олексію Лаптію.

Подяку Вченої ради оголошено: науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій Олегу  Колмику, фахівцю факультету № 5 Ользі Петросянц, фахівцю відділення навчально-методичного забезпечення інституту післядипломної освіти  Олені Третьяковій.

За досягнення значних  результатів у навчанні, науковій і громадській діяльності та І місце у вікторині серед здобувачів вищої освіти на тему «Чи знаєш ти історію ХНУВС?» Подякою Вченої ради відзначено: студентку магістратури факультету № 6 Валерію Буднік, за ІІ місце курсанта 3 курсу факультету № 1 Наталію Расторгуєву, за ІІІ місце – курсанта 2 курсу факультету № 2 Дарину Заврічко.

Ректор університету Дмитро Швець побажав працівникам, курсантам і студентам подальших успіхів у службі та навчанні.