"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. З ними зустрілися ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та проректор університету Леонід Могілевський. Маргарита Васкез – спостерігач Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні – подякувала керівництву університету за зацікавленість та співробітництво з Місією та зазначила, що СММ продовжує виконання своїх зобов’язань і особливу увагу приділяє моніторингу та звітності щодо процесів стабілізації в Україні, підтримки поваги та захисту прав людини і реалізації принципів гендерної рівності.

Також цього дня представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні для курсантів університету провели інформаційний захід – інфоточку, присвячену Резолюції Ради Безпеки ООН № 1325, яка є наріжним каменем програми дій «Жінки. Мир. Безпека».

ВЗГ ХНУВС