Представниками відділу міжнародного співробітництва Оленою Устименко та Олександром Кущевим разом із доцентом кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Абламським для курсантів факультету № 1 було проведено заняття на тему: «Особливості початку досудового розслідування щодо злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків». Під час проведення заняття були розглянуті положення Конвенції про наркотичні засоби 1961 р., Конвенції ООН про психотропні речовини 1971 р. та Конвенції ООН про боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин 1988 р.

Під час розгляду Конвенції 1988 р. особливу увагу викладачі приділили взаємній юридичній допомозі, яка надається в розслідуванні, кримінальному переслідуванні і судовому розгляді. Присутніх також ознайомили з міжнародно-правовим досвідом у сфері боротьби з незаконних обігом наркотичних засобів та діяльністю Управління ООН з наркотиків та злочинності.