На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов ІV відкритий міський турнір юних правознавців серед учнів 9–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми. Це змагання команд учнів, які вміють викласти та обґрунтувати свою позицію з приводу тієї чи іншої правової проблеми та довести її в наукових дискусіях – правових раундах. Цього року учасниками змагань стали 15 команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Усіх учасників змагань привітала заступник директора філії Світлана Ващенко. Вона побажала учасникам цікавої гри, яскравих перемог та підкорення нових висот. З вітальними словами до присутніх звернулася методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Вікторія Тодосійчук. Привітали учасників змагань і творчі колективи філії.

Змагання оцінювало компетентне журі у складі викладачів філії, практичних працівників поліції та Головного територіального управління юстиції в Сумській області.

За результатами дводенних змагань І місце посіла команда «Vivat lex» (ССШ № 10), ІІ місце – команди «Ерудит» (ССШ № 9), «Олександрівці» (класична гімназія),  «Veritas» (гімназія № 1), ІІІ місце – за командами «ОНІКС» (ССШ № 7), «Idest» (ЗОШ № 6),  «Nova» (ЗОШ № 18),   «Aiequitas» (гімназія № 1).

Сумська філія ХНУВС