Старший викладач кафедри українознавства факультету № 2  Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова та кандидат філологічних наук старший викладач кафедри української мови Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Юлія Гарюнова провели бінарне заняття на тему «Стилістичні норми сучасної української літературної мови» для курсантів факультету № 1 (група 103).

Викладачі розповіли, що стилістичні норми регламентують доцільність використання мовних засобів у конкретних стилях мови. Особливу увагу звернули на  стилістичні помилки, яких припускаються представники різних професій. Яскравим доповненням роботи викладачів стала мультимедійна презентація, в якій вони продемонстрували стилістичні помилки медійних персон.

Курсанти вправно коментували  помилки у мовленні акторів, співаків і політиків.Упродовж заняття викладачі відповідали на питання курсантів та вели цікаву дискусію.