У Харкові пройшов фінал Кубку України серед дорослих з таїландського боксу Муей Тай. У змаганнях взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. П’ять перших місць і два других завоювали спортсмени вишу у різних категоріях. Серед переможців курсант 3 курсу факультету № 1 Богдан Бутенко, курсант 1 курсу цього ж факультету Єгор Скурихін, курсант 2 курсу факультету № 2 Русанна Дженай, курсант 2 курсу цього ж факультету Аліна Андрущенко, курсант 1 курсу факультету № 1 Богдан Ткачук, який також був нагороджений кубком за кращий бій у фіналі.

Друге місце посіли курсанти 4 курсу факультету № 2 Антон Черніков та Поліна Громницька.

Вітаємо спортсменів з перемогою!