На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 відбулось перше у 2019/2020 навчальному році засідання наукового гуртка. Його керівник – професор кафедри доктор юридичних наук, професор Андрій Ященко ознайомив із метою, завданнями і основними формами діяльності гуртка.
Доцент кафедри кандидат юридичних наук, доцент Дар’я Казначеєва розповіла курсантам про актуальні напрямки наукових досліджень із кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права.
Викладач кафедри кандидат юридичних наук Тетяна Шевчук презентувала інформацію про наукові регіональні, всеукраїнські та міжнародні конкурси, гранти, конференції у 2019/2020 році.
Також було затверджено графік засідань та склад наукового гуртка, розглянуті перспективи його функціонування на новий навчальний рік.