16 вересня поточного року стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Доцент кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Клименко разом із групою курсантів факультету № 2 долучилися до акції та провели зустріч. Обговорювалися питання протидії цькуванню, конфліктним ситуаціям, які найчастіше виникають під час освітнього процесу, а також нормативно-правові акти, що регулюють цю проблему. Куратор ознайомила курсантів з розробленими Міністерством юстиції інформаційними картками, в яких визначено основні відмінності булінгу від конфліктів та інших випадків, що можуть виникати між учасниками освітнього процесу.

Викладач акцентувала увагу учасників заходу на питаннях  адміністративної відповідальності за булінг та формування у суспільстві нетерпимості до цього явища. Вона зазначила, що працюючи зі школярами, необхідно надавати номер контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103, за яким можна телефонувати цілодобово та безкоштовно в межах України.